درباره ما

فروش آنلاین به سادگی هر چه تمام

مجموعه بازرگانی آتاسرام از سال ۱۳۹۹ در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان کار خود را آغاز کرد.در این سال‌ها تنها به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های سرامیک ساختمانی اندیشیده‌ایم… در حال حاضر مجموعه بازرگانی آتاسرام در شهرهای تهران ، اصفهان و اهواز مشغول به فعالیت هستند و به تمامی نقاط کشور ارسال سنگ دارند.
چشم‌انداز ما تولید و ارائه سرامیک ساختمانی با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت آتاسنگ ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ ساختمانی پروژه‌های فوق الذکر با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد.
اینک مجموعه آتا سرام با عرضه ی انواع سرامیک های پرفروش و محبوب ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستان ها می‌باشد‌.

چشم انداز

یکی از اولین ابداعات بشر استفاده از سنگ‌ها در زندگی روزمره بود و تلاش برای شناخت کافی سنگ و نحوه‌ی استفاده از آن، باعث پیشرفت‌های چشم‌گیر انسان‌ها در بسیاری از زمینه‌ها شد. سنگ ساختمانی ، بدون انکار از مهم‌ترین مصالح لازم برای ساخت بناها و زیربناها می‌باشند. گاهی یک تکه سنگ به تنهایی، چند میلیون سال از تاریخ و سرگذشت زمین را در خود جای داده‌است. امروزه به ندرت می‌توان ساختمانی یافت که در ساختار آن از سنگ استفاده نشده باشد و خرید سنگ همواره یکی از دغدغه‌های اصلی سازندگان ساختمان به شمار می‌رود. برای آشنایی بیشتر با انواع سنگ ساختمانی و خرید آن با ما همراه باشید.

اهداف اصلی

خلاقیت در انتخاب کیفیت و طرح سرامیک، با توجه به پویایی و تغییرات مداوم در صنعت سرامیک، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای داشتن ایده های خلاقانه در انتخاب کیفیت و طرح سرامیک، ما به موارد زیر توجه کرده ایم:
 • مطالعه رویکردها و تحولات جدید در طراحی سرامیک
 • ایده‌های خلاقانه‌ برای انتخاب کیفیت و طرح سرامیک پیدا کنید.
 • توجه به محصولات و برندهای معتبر و شاخصه های کیفی کارخانه ی تولید سرامیک.
 • رصد تحولات در صنعت معماری و دکوراسیون
 • استفاده از رنگ‌های جذاب و جدید
 • توجه به نوآوری و فناوری
 • توجه به سلیقه مشتریان
درباره ی مجموعه ی بازرگانی آتاسرام

تعهدات مجموعه بازرگانی آتاسرام عبارتند از:

 1. عرضه و فروش محصولات با کیفیت بالا: مجموعه بازرگانی آتاسرام در حوزه ی عرضه و فروش سرامیک , محصولات با کیفیت بالا و استاندارد را تضمین کند.
 2. رعایت مقررات ایمنی: با رعایت مقررات ایمنی در فرآیند بارگیری محصولات ارائه شده به مشتری اهتمام کافی را می نماید.
 3. احترام به محیط زیست: در حوزه سرامیک باید به حفاظت از محیط زیست اهتمام کنیم و فرآیند عرضه و فروش مجموعه بازرگانی آتاسرام را به گونه‌ای طراحی کرده ایم که هیچگونه آلاینده‌ و ضایعاتی در فرآیند فروش نداشته ایم .
 4. تامین نیازهای مشتریان: تلاش و اهداف اصلی مجموعه بازرگانی آتاسرام تامین نیازهای مشتریان به بهترین شکل ممکن است و به دنبال افزایش رضایت مشتریان خود هستیم.
 5. رعایت قوانین و مقررات: یکی از دغدغه های مجموعه بازرگانی آتاسرام رعایت قوانین و مقررات مربوط به فعالیت خود اهتمام کنیم و از تخلف از آنها خودداری کنیم.
 6. ارتقای فناوری: یکی از اهداف اصلی مجموعه بازرگانی آتاسرام ارتقای فناوری و به‌روزرسانی فرآیندهای انتخاب صحیح محصولات توسط مشتریان خود بوده ایم تا بتوانیم با راهنمایی های درست و کارشناسی محصولی رو به مشتری معرفی کنیم که مسایل بودجه بندی و همچنین کیفیت و طرح انتخابی مشتریان در شان و منزلت ایشان باشد.
 7. تامین منابع انسانی ماهر: همیشه در جهت جلب رضایت و ارائه ی خدمت مناسب به مشتریان مجموعه آتاسرام سعی خواهیم کرد که منابع انسانی ماهر را برای خود تامین کنیم و به‌روزرسانی مهارت‌های کارکنان خود را پیگیری کنیم.
 8. حمایت از تحقیق و توسعه: با حمایت از تحقیق و توسعه در صنعت سرامیک اهتمام خواهیم کرد و تلاش می کنیم تا محصولات نوآورانه و با کیفیتی را عرضه کنیم.
  رعایت اصول اخلاق و
 9. اعتقادات مذهبی: مجموعه با رعایت اصول و اعتقادات مذهبی کارکنان و مشتریان خود احترام می گذارد و از تبعیض در این زمینه خودداری می کند.
 10. ارائه خدمات پس از فروش: خدمات پس از فروش به مشتریان خود را تأمین خواهد کرد و در صورت نیاز به توافقات مالی پس از فروش، به مشتریان خود کمک می کند.
 11. عدم تبعیض در استخدام: در فرآیند استخدام کارکنان خود تبعیض قائل نخواهد شد و به تنوع جنسیتی، مذهبی و قومیتی در کارکنان خود توجه می کند.
 12. حفظ اعتبارات بازرگانی: مجموعه بازرگانی آتاسرام با حفظ اعتبار و اعتماد مشتریان خود اهتمام می کند و در تعامل با آنها به احترام و شفافیت رفتار خواهد کرد.

این تعهدات تنها چند مورد از تعهداتی هستند که مجموعه بازرگانی آتاسرام در حوزه سرامیک و ارائه ی خدمات به مشتریان گرامی مجموعه باید به آنها پایبند باشیم .